Випуск слухачів шкіл розвитку наукового та професійного потенціалу учнівської молоді

Pr WSОсь і завершилися наші онлайн-зустрічі в рамках роботи «Water school». 29.05.2023 відбувся випуск слухачів шкіл розвитку наукового та професійного потенціалу учнівської молоді, куратором якої є доцент кафедри ВВіОВ Марія Володимирівна Дегтяр. Основною метою нашої школи є розширення, уточнення  та систематизація уявлення про воду, її значення на Землі та в житті людини, виявлення причин забруднення води, шляхів мінімізації негативного впливу на довкілля.

Детальніше...

Зустріч з 11 класом Харківської школи № 75

Pr Abit09.05.2023 відбулась чергова зустріч з майбутніми абітурієнтами, випускниками Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 75. Протягом зустрічі школярі отримали необхідну інформацію щодо вступу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, дізналися про особливості вступної компанії 2023 р.

Детальніше...

До уваги вступників до магістратури

Pr EVIУ 2023 році заплановано проведення таких тестувань:

  • єдиного вступного іспиту (ЄВІ) ー для вступу до магістратури на  основі ступеня бакалавра
  • єдиного фахового вступного іспиту (ЄФВВ) ー для вступу до магістратури тільки за спеціальностями 05 Соціальні та поведінкові науки, 06 Журналістика, 07 Управління та адміністрування, 08 Право, 28 Публічне управління та адміністрування, 29 Міжнародні відносини.

Реєстрація для проходження ЄВІ проходитиме з 8 по 31 травня 2023 року.

Детальніше...

Water School 28.04.2023

Pr WSОсь і відбулось наше останнє заняття у Water school в 2022-2023 навчальному році. Наше знайомство з «водним» світом було захопливим та дуже інформативним.

Детальніше...

Зустріч з 11 класом Харківського ліцею № 89

Pr AbitМи продовжуємо зустрічі з майбутніми абітурієнтами, які готуються зробити свій вибір щодо вступу до закладу вищої освіти. 12.04.2023 доценти кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод Марія Володимирівна Дегтяр та Катерина Борисівна Сорокіна поспілкувалися з одинадцятикланиками Комунального закладу "Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради".

Детальніше...

Зустрічі з учнями 11 класів ХЗОШ № 51

Pr Abit4 квітня 2023 року доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод Дегтяр Марія Володимирівна провела дві онлайн зустрічі з учнями 11-а та 11-б класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 51 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

Обговорення освітніх програм з фахівцями ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ»

Pr OP03.04.2023 в ході перегляду змісту та розробки нових освітніх програм спеціальності 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології учасники робочої групи провели зустріч з провідними фахівцями ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ».

Детальніше...

Water School 24.03.2023

Pr WSВідбулось чергове заняття  у нашій «водній школі». Заняття передбачало ознайомлення з технологією очищення стічних вод, основними підходами, що застосовуються та з особливостями апаратурного оформлення процесів очищення. Слухачі активно долучалися до дискусії, заняття вийшло жвавим та цікавим.

Детальніше...

На сайті 31 гість та 0 користувачів