ВІТАЄМО спортсменів Університету з успішним виступом на чемпіонаті Харківської області з армспорту!

8-9 лютого 2019 року в спортивному комплексі НТУ «ХПІ» відбувся чемпіонат Харківської області з армспорту серед дорослих.

У складі збірної команди Університету призерами змагань стали наступні студенти:

1. Рак Євген (ЦІВВ-2016-1у) – 3 місце (до 70 кг);
  2. Мірошниченко Інеса (ЕОНС-2015-1)2 та 4 місця (до 55 кг);
  3. Зуй Максим (МВВб-2018-1)3 та 3 місця (до 75 кг);
  4. Трикоз Максим (МБА-2018-1) – 3 та 4 місця (до 65 кг).

Тренер команди - ЗМСУ Безкоровайний Дмитро Олександрович.

Кафедра ФВіС і Спортивний клуб студентів вітають спортсменів з успішним виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних успіхів!

Всеукраїнський турнір з армрестлінгу

10 лютого 2019 року в «HEISENBERG PUB» відбувся

Всеукраїнський турнір з армрестлінгу –

УКРАЇНСЬКА ЛІГА КВАЛІФІКОВАНИХ АРМРЕСТЛЕРІВ 2019,

який проводився Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради спільно з Українською Федерацією Армрестлінгу.

В особистому заліку БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ змагань став

студент 5 курсу гр. МВВб-2018-1

ЗУЙ МАКСИМ,

у ваговій категорії до 78 кг.

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб вітають спортсмена та тренера ЗМСУ БЕЗКОРОВАЙНОГО Д. О. з успішним виступом на змаганнях, бажають подальших спортивних нагород та успіхів у навчанні!