Збереження екології та покращення інфраструктури: працівники комунального підприємства представили інноваційні ідеї (відео)

В університеті імені Бекетова відбувся захист дипломних робіт. 

В університеті імені Бекетова реалізували нову програму. Її мета — підготовка фахівців із впровадження інноваційних технологій.

Артем Листопад, кореспондент

Студенти мають посади в “Харківводоканалі”, при цьому навчаються в університеті. Учасники програми представили більше 20 робіт. Їхня мета — збереження комунальної інфраструктури міста та області. Тематика спрямована на збереження екології. 

Максиму Панченко 47 років, працює у КП “Харківводоканал” директором комплексу водопідготовки “Дніпро”. Чоловік навчається на заочному факультеті університету імені Бекетова. Розповідає, що його дипломний проект направлений на реконструкцію системи водопостачання міста Первомайська Харківської області.

Максим Панченко, директор комплексу водопідготовки “Дніпро” відокремленого підрозділу КП “Харківводоканал”

Мне нужно было получить новые знания, потому что последнее высшее образование я получил 25 лет назад. Тогда была совершенно другая научная база, все было совершенно по-другому. Понимаете, что за 25 лет мир радикально изменился и в плане материалов, реагентов, всего-всего. 

Як розповідають в університеті, освітній проект розробили спільно з фахівцями “Харківводоканалу”. Свої дипломні роботи представили 26 студентів. Програма має назву “Водопостачання та водовідведення”. За словами викладачів вишу, деякі проекти мають шанс на реалізацію.

Дмитро Рославцев, начальник навчально-методичного відділу ХНУМГ ім. Бекетова

За період навчання ця група відвідала “Київводоканал”, “Дніпроводоканал”, інші підприємства, на яких вони мали можливість ознайомитись з сучасними передовими технологіями в галузі водопостачання, водовідведення, які були запроваджені в цих підприємствах. 

Теми дипломних проектів випускників спрямовані на покращення екології, економію ресурсів, запровадження нових практик роботи. Як запевняють у “Харківводоканалі”, такого роду програма реалізована в Україні вперше

Сергій Піліграм, начальник управління з науки та інновацій КП “Харківводоканал”

Мы готовили специалистов, которые могут сегодня работать с инвестиционными проектами, разрабатывать их, реализовывать их и эксплуатировать объекты, которые построены по инвестиционным проектам. 

Навчальна програма передбачає курс лекцій та практик для студентів протягом 2,5 років.

 

Сюжет Новости Объектив «Збереження екології та покращення інфраструктури: працівники комунального підприємства представили інноваційні ідеї (відео)» Автор: Артем Листопад

 

f  i  yt 2  tm ok

Новини

На сайті 2566 гостей та користувачі відсутні