Микола Прохорович Горох багато років займає посаду начальника відділу науки та інновацій управління з науки та інновацій Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП «Харківводоканал». Крім того, він плідно співпрацює з кафедрою Водопостачання, водовідведення і очищення вод щодо впровадження у навчальний процес наукових, інноваційних та новітніх технологічних рішень у галузі водопостачання, водовідведення, екологічної безпеки, поводження із вторинними ресурсами, промислової переробки ТПВ. Є автором більш 120 наукових праць, з яких біля 40 фахових статей, більше 10 монографій і навчальних та методичних посібників. Новизна запропонованих їм технічних рішень підтверджується великою кількістю патентів і авторських свідоцтв.

У 2016-2019 рр. в рамках реалізації програми Європейського Банку Реконструкції і Розвитку щодо розвитку комунального господарства України за безпосередньою участю Миколи Прохоровича на базі кафедри Водопостачання, водовідведення і очищення вод ХНУМГ ім. О.М. Бекетова реалізована спеціалізована програма для співробітників КП «Харківводоканал» «Освітньо-професійна програма підготовки спеціаліста», яка орієнтована на сучасні технології водопостачання та водовідведення. З 2018 р. для співробітників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України та профільних організацій розгорнуто програму підготовки фахівців-магістрів сучасного рівня, що відповідає європейським стандартам.

горох

Бажаємо Миколі Прохоровичу, щоб збувалися мрії, множилися можливості, успішно йшли всі справи і вистачало сил та енергії для безлічі нових звершень! Міцного, могутнього здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Миру та достатку, щастя і всього найкращого!