1Кінець лютого видався для нашого університету надзвичайно багатим на «гастрольну діяльність»: профорієнтаційні виїзди за межі міста відбувалися щодня.

25 лютого викладачі університету взяли участь у ХХ Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра» (м. Кременчук Полтавської області).

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представляли:

Микола Володимирович Яцюк, к.і.н., завідувач кафедри історії і культурології, заступник директора Центру заочного та дистанційного навчання; Олексій Олександрович Воронков, к.е.н., доцент кафедри економіки;  Анна Сергіївна Соколенко, асистент кафедри ТіГГ; Сергій Миколайович Гордієнко, старший викладач кафедри міського будівництва; Павло Анатолійович Білим, к.х.н., доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності;   Ірина Миколаївна Чуб, к.т.н., доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;     Карина Сулейманова, асистент кафедри підприємництва та бізнесадміністрування; Олексій Ігорович Фесенко, к.т.н., асистент кафедри хімії та інтегрованих технологій;    Максим Сергійович Наумов, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки.

Окрім презентації університету на виставці «бекетівський десант» відвідав школи міста, які за певних обставин не змогли делегувати своїх старшокласників на загальне ознайомлення з вишами.

Подібні сумісні заходи продовжуватимуться і у березні завдяки їхній популярності у школярів: адже представники вишів на таких виїздах повинні не тільки розповідати про факультети, спеціальності і умови вступу, але й проводити цікаві воркшопи і демонстрації, щоб створити у майбутніх абітурієнтів наглядне враження про майбутню діяльність.