Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод на Дні відкритих дверей у форматі OpenAir та Online 10.10.2020

1.jpg

Всіма способами допомагаємо абітурієнтам зробити перший крок до своєї освіти у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Пропонуємо вже зараз готуватися до вступу на наші спеціальності:

192 – Будівництво та цивільна інженерія (освітні програми «Цивільна інженерія» – для бакалаврів, «Водопостачання та водовідведення» – для магістрів)

194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології (для бакалаврів і магістрів)

Звертайтеся, і ми розповімо:

  • ·про спеціальності та освітні програми;
  • ·про освітню стратегію Університету;
  • ·про умови та матеріально-технічне забезпечення для підготовки висококваліфікованих фахівців;
  • ·про можливості для здобувачів освіти та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки та ін.

vvov.kname.edu.ua

3.jpg  2.jpg  6.jpg    4.jpg 5.jpg  

 

 

 

V Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»

1

1 та 2 жовтня 2020 р. в онлайн форматі пройшла V Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО».

Конференція була проведена в рамках заходів, які присвячені 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод та 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН.

Мета конференції – презентувати перспективи розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, а також природоохоронній діяльності.

23

45

67

Та перш за все метою конференції було спілкування і обмін досвідом для освітян, науковців та представників виробничих підприємств, установ водопровідно-каналізаційної галузі.

Учасники конференції обговорили проблеми та перспективи впровадження новітніх розробок в галузі водопостачання та водовідведення. Важливими є розширення досліджень і обмін досвідом в області інтенсифікації процесів і поліпшення якості очищення води, отримання нових, більш ефективних реагентів, створення менш енерго- і ресурсоємних методів очищення води порівняно з тими, що використовують нині.

За результатами конференції буде опублікований збірник наукових праць та інформаційних матеріалів. Прийом тез доповідей триває до 30 жовтня 2020 р.

89

1011

1214

Запрошуємо вас долучитися до заходів онлайн-конференції за посиланнями

Шановні колеги! 

Запрошуємо вас долучитися до заходів онлайн-конференції за посиланнями: 

1 жовтня 2020 року о 10.00 - https://meet.google.com/oge-iqrq-dxa 

2 жовтня 2020 року о 10.00 - https://meet.google.com/qvw-ouuh-tvo

Page 00001

Програма V Міжнародної науково-технічної конференції «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»

Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО» відбудеться ОНЛАЙН

Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод запрошує

1–2 жовтня 2020 року взяти участь ОНЛАЙН у

V Міжнародній науково-технічній конференції «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»!

Конференція проводиться в рамках заходів, присвячених:
▪️ 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;
▪️ 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН
Конференцію включено до «Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році» МОН України (поз. 369)

Мета конференції – презентація та обговорення перспектив розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, природоохоронній діяльності.

Баннер конф. ВЕС 1

Інформац повідомлення

Кафедра водоснабжения, водоотведения и очистки вод ХНУГХ им.АНБекетова, к. 205-207цк, 401цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, 61002

 

Вітаємо Гороха Миколу Прохоровича з присвоєнням звання почесного професора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова!

Микола Прохорович Горох багато років займає посаду начальника відділу науки та інновацій управління з науки та інновацій Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП «Харківводоканал». Крім того, він плідно співпрацює з кафедрою Водопостачання, водовідведення і очищення вод щодо впровадження у навчальний процес наукових, інноваційних та новітніх технологічних рішень у галузі водопостачання, водовідведення, екологічної безпеки, поводження із вторинними ресурсами, промислової переробки ТПВ. Є автором більш 120 наукових праць, з яких біля 40 фахових статей, більше 10 монографій і навчальних та методичних посібників. Новизна запропонованих їм технічних рішень підтверджується великою кількістю патентів і авторських свідоцтв.

У 2016-2019 рр. в рамках реалізації програми Європейського Банку Реконструкції і Розвитку щодо розвитку комунального господарства України за безпосередньою участю Миколи Прохоровича на базі кафедри Водопостачання, водовідведення і очищення вод ХНУМГ ім. О.М. Бекетова реалізована спеціалізована програма для співробітників КП «Харківводоканал» «Освітньо-професійна програма підготовки спеціаліста», яка орієнтована на сучасні технології водопостачання та водовідведення. З 2018 р. для співробітників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України та профільних організацій розгорнуто програму підготовки фахівців-магістрів сучасного рівня, що відповідає європейським стандартам.

горох

Бажаємо Миколі Прохоровичу, щоб збувалися мрії, множилися можливості, успішно йшли всі справи і вистачало сил та енергії для безлічі нових звершень! Міцного, могутнього здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Миру та достатку, щастя і всього найкращого!

Змінено URL-адресу порталу Автоматизованої системи управління навчальним процесом ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

1Університет переходить на оновлену Автоматизовану систему управління навчальним процесом.

Нова URL-адресf порталу Автоматизованої системи управління навчальним процесом ХНУМГ ім. О.М. Бекетова - https://erp.kname.edu.ua 

Зареєстровані користувачі мають переваги. Також доступна мобільна версія для iOS та Android.

Спеціальна сесія відбудеться раніше - 19 вересня 2020 р.

маг спец сесыя

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію перенесуть на 19 вересня. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 6 серпня 2020 року.

Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

Важливо: як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти. Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру

#вступ2020  #магістр2020 #мон #ЄВІ #абітурієнт_хнумг

Строки прийому заяв та документів

СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ ЗА ФОРМАМИ НАВЧАННЯ:
• денна;
• заочна.


Ми постійно працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, лабораторного фонду. Оновлюємо навчальні курси відповідно ринкових змін та запитів. Максимально сприяємо міжнародній мобільності, прагнемо урізноманітнити студентське дозвілля й підтримуємо прояв творчих здібностей кожного. Ми надаємо можливості, вибір – як розпоряджатися своїм майбутнім – лише за тобою. А успіху досягати краще разом!

Вступай в ХНУМГ Бекетова

Ще є сумніви?!

Слідкуй за новинами на офіційній сторінці Університету в Фейсбуці>> та за тегами #ХНУМГ_вступ  #ХНУМГ_абітурієнт  або завітай до нас особисто та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!


Залишились запитання?

Контактні дані Приймальної комісії:

м. Харків, ст. метро «Архітектора Бекетова»
вул. Маршала Бажанова, 17
каб. 111 центрального корпусу
(098) 206-83-93; (073) 181-18-50; (050) 147-89-96; (057) 707-33-26
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт: http://abit.kname.edu.ua

f  i  yt 2  tm ok

Новини

На сайті 510 гостей та користувачі відсутні