Лого з підп    Наука                                                                      

 

Напрямок наукових досліджень

1. Науково-дослідна робота за найважливішою тематикою МОН України «Розробка наукових основ ресурсозберігаючих технологій підготовки екологічно чистої питної води» (2006-2010 рр.).

2. Госпдоговірна науково-дослідницька робота за ресурсозберігаючими технологіями з очищення природних і стічних вод.

3. Науково-дослідна робота «Інтенсифікація процесів очищення природних і стічних вод» (2011-2014 рр.).

4. Наукова робота студентів.

Кафедра внесла значний вклад в розвиток комунального господарства України та країн СНД: наукові розробки кафедри (накипозапобіаючі апарати в системах опалення, активатори реагентів та іонообмінних процесів) впроваджені в системах водопідготовки комунального та промислового водопостачання України, Росії та ін.

Навчальні процеси і наукові дослідження організовані, в основному, в лабораторіях "Технологія очищення природних і стічних вод", "Гідравліки і насосні станції", "Водопостачання та водовідведення". На базі КП "Харківводоканал" і Промислової групи "Екотон" працюють філії кафедри №1 і №2.
 

Професорсько-викладацький склад, аспіранти, магістри та студенти щорічно беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях і конкурсах, підвищеннях кваліфікації, стажуванні, зокрема і за кордоном.

У період з 28 жовтня по 02 листопада 2019 року доценти кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод К.Б. Сорокіна, М.В. Дегтяр, Т.О. Шевченко, Т.С. Айрапетян, І.М. Чуб відвідали заклади вищої освіти та підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Республіки Польща. Захід відбувся за сприяння Громадського об’єднання «Розумне місто та екосистема» і його президента Ю.І. Жерліцина та за участю представників водопровідно-каналізаційних підприємств міст Хмельницький та Тернопіль.

У програмі відвідування були Przyrodniczy Uniwersytet в Люблині, Warminsko-Mazurski Uniwersytet в Ольштині, Glowny Instytut Gornictwa в Катовице, Politechnika Krakowska в Кракові, водопровідно-каналізаційні підприємства міст Хелма, Ольштина, Ілави, Тихи, Кракова.

6   1  13 


f  i  yt 2  tm ok

Новини

На сайті 890 гостей та користувачі відсутні