В #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова вперше в Україні відбувся захист дипломних проектів, розроблених співробітниками КП «Харківводоканал», які з 2016 року проходили навчання за спеціалізованою освітньою програмою «Водопостачання та водовідведення».

Освітня програма розроблена спільно з фахівцями КП «Харківводоканал» з метою підготовки фахівців підприємства до впровадження інноваційних технологій на об’єктах водопостачання та водовідведення Харкова та області. Питання підготовки фахівців підприємства до впровадження інноваційних технологій було підняте керівництвом КП «Харківводоканал» ще у 2015 році.

Зміст програми спрямовано не тільки на підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки в області сучасних технологій водопостачання та водовідведення, а й формування компетентностей в області економічних, правових, управлінських аспектів. Навчання проходило за заочно-дистанційною формою, з потужнимблоком практичної підготовки, ознайомлення з досвідом застосування сучасних технологій водопостачання та водовідведення, реалізації інвестиційних проектів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства Київа, Дніпра, Запоріжжя, Білої Церкви.

Теми та структура дипломних проектів випускників спрямовані на вирішення актуальних завдань КП «Харківводоканал», пошук шляхів розвитку підприємства в сучасних умовах.

Сьогодні за аналогічною програмою в Університеті проходить підготовку ще одна група слухачів, серед яких співробітники КП «Харківводоканал», ПрАТ «АК Київводоканал», КП «Новомосковськ водоканал», співробітники комерційних організацій в галузі водопостачання та водовідведення.

#BeketovUni #ХНУМГ #kafedravvov

 


f  i  yt 2  tm ok

Новости

Сейчас 438 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте