Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод запрошує

1–2 жовтня 2020 року взяти участь ОНЛАЙН у

V Міжнародній науково-технічній конференції «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»!

Конференція проводиться в рамках заходів, присвячених:
▪️ 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;
▪️ 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН
Конференцію включено до «Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році» МОН України (поз. 369)

Мета конференції – презентація та обговорення перспектив розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, природоохоронній діяльності.

Баннер конф. ВЕС 1

Інформац повідомлення

Кафедра водоснабжения, водоотведения и очистки вод ХНУГХ им.АНБекетова, к. 205-207цк, 401цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, 61002

Сейчас 901 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте