СТРОКИ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ ЗА ФОРМАМИ НАВЧАННЯ:
• денна;
• заочна.

Ми постійно працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, лабораторного фонду. Оновлюємо навчальні курси відповідно ринкових змін та запитів. Максимально сприяємо міжнародній мобільності, прагнемо урізноманітнити студентське дозвілля й підтримуємо прояв творчих здібностей кожного. Ми надаємо можливості, вибір – як розпоряджатися своїм майбутнім – лише за тобою. А успіху досягати краще разом!

Вступай в ХНУМГ Бекетова

Ще є сумніви?!

Слідкуй за новинами на офіційній сторінці Університету в Фейсбуці>> та за тегами #ХНУМГ_вступ  #ХНУМГ_абітурієнт  або завітай до нас особисто та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

Залишились запитання?

Контактні дані Приймальної комісії:

м. Харків, ст. метро «Архітектора Бекетова»
вул. Маршала Бажанова, 17
каб. 111 центрального корпусу