Оцінка ХНУМГ Укрпатент

«Українським інститутом інтелектуальної власності» було опубліковано результати діяльності закладів вищої освіти у сфері промислової власності, а також за показниками винахідницької активності національних заявників за 2019 рік.

За результатами проведеної оцінки #ХНУМГ імені О.М. Бекетова посів сьоме місце в Україні за кількістю заявок на винаходи та корисні моделі. Ці здобутки свідчать про високий професіоналізм наших науковців, сучасну матеріально-технічну базу та активне ведення науково-дослідницької діяльності.

Результати роботи професорсько-викладацького складу Університету мають не лише наукову актуальність, але і практичну значущість, що підтверджується співпрацею Університету з реальним сектором економіки.

Сейчас 2689 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте