Ніч Науки 19Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з цим проєктом ще з самого його початку – 2013 року. Ми традиційно відкриваємо двері свого Університету у кінці вересня всім харків’янам та гостям міста, які цікавляться наукою та інноваціями.

Колектив Бекетівського вкотре довів, що єдина команда може виконувати будь-які, навіть найскладніші завдання, і працювати дуже ефективно на благо науки та освіти. Саме завдяки такому колективу ми не просто вже вшосте брали участь у проєкті, ми отримали довіру Харківської міської ради на відкриття Ночі науки 2019.

Нам дійсно є що показати та чим здивувати. Щорічно ми розвиваємо матеріально-технічну базу, відкриваючи новітні лабораторії, аналогів яким немає в Україні. Так і цього року, гості Університету змогли взяти участь у майстер-класах із креативної хімії, виготовлення інноваційних лакофарбових та керамічних матеріалів.

Відкриття нової хімічної лабораторії дозволило нам вперше в Україні запустити проєкт «Шкільний урок в Університеті», у рамках якого старшокласники зможуть проходити лабораторні заняття у нас на сучасному обладнанні та з усіма необхідними реагентами. Цей проєкт став можливий за підтримки Харківської міської ради та федеративної німецької компанії GIZ.

Цього року ми презентували найбільшу кількість локацій серед учасників Ночі науки 2019: кібер-спорт та розробка веб-сайтів, 3D моделювання, створення освітнього чат-бота для підготовки старшокласників до ЗНО без репетиторів, секрети SMART-освітлення, майстер-класи зі створення автоматизованих систем управління на транспорті, відновлювана енергетика та нафтогазова інженерія, майстер-клас з проведення геодезичних вимірювань, екологічної безпеки, очищення води та безпеки життєдіяльності, полігонального моделювання, різні техніки образотворчого та скульптурна майстерня, робота тренінгового центру «Тренд-лідерство» та «Галопом по міжнародній економіці», функціонування справжнього майданчика спортивного туризму все навіть важко перерахувати.

Привернула до себе увагу і наша дитяча програма для наймолодших: майстер-клас від карамельє, чемпіонат з інтелектуальних ігор, джанго, цікава хімія, майстер-класи з анімації та пісочної анімації.
Для учасників Ночі науки проходив квест від профкому студентів за участі видатних вчених – Ейнштейна, Тесли та Склодовської-Кюрі із подарунками від компанії GIZ.

Я хочу висловити слова подяки усім хто брав участь у проєкті Ночі науки, викладам та співробітникам, студентам-волонтерам, які втілили у реальність справжнє свято інтерактивної та цікавої науки. Всім, хто привів у цю ніч в Університет своїх дітей, і вони вже теж стали членами великої Бекетівської родини.

Головним елементом успіху є команда! Тож, рушаємо до нових проєктів та прославляємо свій рідний Бекетівський Університет!

Володимир Бабаєв


f  i  yt 2  tm ok

Новости

Сейчас 442 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте