Виробнича практика

Триває виробнича практика студентів спеціальностей 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології та 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітня програма «Цивільна інженерія (Водопостачання та водовідведення)»).

Складовою практики є відвідування виробничих об’єктів водогосподарських підприємств. Студенти разом з керівниками – доц. Т.С. Айрапетян, ст. викл. Ю.М. Рибачуком – відвідали насосну станцію № 25, Диспетчерську управління технологічними процесами водопостачання, Міські очисні споруди водовідведення №2 (Безлюдівські очисні споруди) Комунального підприємства «Харківводоканал».

Найбільша користь від практики полягає в можливості краще пізнати обрану професійну сферу. Найкраще це можна зрозуміти під час контактів з фахівцями в обраній професії. Є питання, які важко вивчити в аудиторії - їх можна освоїти тільки на реальних об'єктах.

У той же час діючі працівники підприємств можуть оцінити рівень підготовки майбутніх фахівців галузі та те, наскільки вони відповідають потребам ринку праці. Представники підприємств висловлюють свої пропозиції, які дозволяють вносити зміни в освітню програму курсу навчання, щоб удосконалити підготовку майбутніх фахівців.

Практика 06.2021

Захист кваліфікаційних робіт магістрів

С1.jpg

21.12.2020 пройшов перший день захисту кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів вищої освіти спеціальностей 192 Будівництво та цивільна інженерія освітня програма «Водопостачання та водовідведення» та 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології у дистанційному форматі.

І те, що здавалося неможливим пів року тому, вже стало звичним. Відстань та знаходження навіть у різних містах не завадили Державній екзаменаційній комісії заслухати доповіді магістрантів, що супроводжувалися презентаціями, та отримати відповіді на запитання.

 

Вітаємо наших випускників!

Бажаємо вам успіхів, визначеності та правильно обраних рішень! Наповнюйте себе і своє життя позитивом, знаннями, навичками і вміннями, які зроблять вас краще. Щастя вам, реалізації та великих досягнень!

С2.jpg

Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод на Дні відкритих дверей у форматі OpenAir та Online 10.10.2020

1.jpg

Всіма способами допомагаємо абітурієнтам зробити перший крок до своєї освіти у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Пропонуємо вже зараз готуватися до вступу на наші спеціальності:

192 – Будівництво та цивільна інженерія (освітні програми «Цивільна інженерія» – для бакалаврів, «Водопостачання та водовідведення» – для магістрів)

194 – Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології (для бакалаврів і магістрів)

Звертайтеся, і ми розповімо:

  • ·про спеціальності та освітні програми;
  • ·про освітню стратегію Університету;
  • ·про умови та матеріально-технічне забезпечення для підготовки висококваліфікованих фахівців;
  • ·про можливості для здобувачів освіти та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки та ін.

vvov.kname.edu.ua

3.jpg  2.jpg  6.jpg    4.jpg 5.jpg  

 

 

 

V Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»

1

1 та 2 жовтня 2020 р. в онлайн форматі пройшла V Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО».

Конференція була проведена в рамках заходів, які присвячені 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод та 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН.

Мета конференції – презентувати перспективи розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, а також природоохоронній діяльності.

23

45

67

Та перш за все метою конференції було спілкування і обмін досвідом для освітян, науковців та представників виробничих підприємств, установ водопровідно-каналізаційної галузі.

Учасники конференції обговорили проблеми та перспективи впровадження новітніх розробок в галузі водопостачання та водовідведення. Важливими є розширення досліджень і обмін досвідом в області інтенсифікації процесів і поліпшення якості очищення води, отримання нових, більш ефективних реагентів, створення менш енерго- і ресурсоємних методів очищення води порівняно з тими, що використовують нині.

За результатами конференції буде опублікований збірник наукових праць та інформаційних матеріалів. Прийом тез доповідей триває до 30 жовтня 2020 р.

89

1011

1214

Запрошуємо вас долучитися до заходів онлайн-конференції за посиланнями

Шановні колеги! 

Запрошуємо вас долучитися до заходів онлайн-конференції за посиланнями: 

1 жовтня 2020 року о 10.00 - https://meet.google.com/oge-iqrq-dxa 

2 жовтня 2020 року о 10.00 - https://meet.google.com/qvw-ouuh-tvo

Page 00001

Програма V Міжнародної науково-технічної конференції «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»

Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО» відбудеться ОНЛАЙН

Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод запрошує

1–2 жовтня 2020 року взяти участь ОНЛАЙН у

V Міжнародній науково-технічній конференції «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»!

Конференція проводиться в рамках заходів, присвячених:
▪️ 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;
▪️ 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН
Конференцію включено до «Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році» МОН України (поз. 369)

Мета конференції – презентація та обговорення перспектив розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, природоохоронній діяльності.

Баннер конф. ВЕС 1

Інформац повідомлення

Кафедра водоснабжения, водоотведения и очистки вод ХНУГХ им.АНБекетова, к. 205-207цк, 401цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, 61002

 

Вітаємо Гороха Миколу Прохоровича з присвоєнням звання почесного професора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова!

Микола Прохорович Горох багато років займає посаду начальника відділу науки та інновацій управління з науки та інновацій Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП «Харківводоканал». Крім того, він плідно співпрацює з кафедрою Водопостачання, водовідведення і очищення вод щодо впровадження у навчальний процес наукових, інноваційних та новітніх технологічних рішень у галузі водопостачання, водовідведення, екологічної безпеки, поводження із вторинними ресурсами, промислової переробки ТПВ. Є автором більш 120 наукових праць, з яких біля 40 фахових статей, більше 10 монографій і навчальних та методичних посібників. Новизна запропонованих їм технічних рішень підтверджується великою кількістю патентів і авторських свідоцтв.

У 2016-2019 рр. в рамках реалізації програми Європейського Банку Реконструкції і Розвитку щодо розвитку комунального господарства України за безпосередньою участю Миколи Прохоровича на базі кафедри Водопостачання, водовідведення і очищення вод ХНУМГ ім. О.М. Бекетова реалізована спеціалізована програма для співробітників КП «Харківводоканал» «Освітньо-професійна програма підготовки спеціаліста», яка орієнтована на сучасні технології водопостачання та водовідведення. З 2018 р. для співробітників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України та профільних організацій розгорнуто програму підготовки фахівців-магістрів сучасного рівня, що відповідає європейським стандартам.

горох

Бажаємо Миколі Прохоровичу, щоб збувалися мрії, множилися можливості, успішно йшли всі справи і вистачало сил та енергії для безлічі нових звершень! Міцного, могутнього здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Миру та достатку, щастя і всього найкращого!

Змінено URL-адресу порталу Автоматизованої системи управління навчальним процесом ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

1Університет переходить на оновлену Автоматизовану систему управління навчальним процесом.

Нова URL-адресf порталу Автоматизованої системи управління навчальним процесом ХНУМГ ім. О.М. Бекетова - https://erp.kname.edu.ua 

Зареєстровані користувачі мають переваги. Також доступна мобільна версія для iOS та Android.

f  i  yt 2  tm ok

Новости

Сейчас 399 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте