13–14 грудня 2018 року у ЦТТ «Мегаполіс» ХНУМГ ім. О. М. Бекетова для студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, освітніх програм «Водопостачання та водовідведення» і «Гідротехніка (водні ресурси)» пройшов науково-практичний семінар «Розрахунок та підбір сучасного насосного обладнання для систем водопостачання та водовідведення». Доповідачем на семінарі виступив керівник технічного відділу ТОВ «ВІЛО Україна» Талавас Олександр Миколайович.

Сучасні системи життєзабезпечення (водо- та теплопостачання, водовідведення, промислові об’єкти тощо) не можуть працювати без насосного обладнання. Галузь насособудування розвивається швидко, вона повинна враховувати вимоги сьогодення, тому і майбутні фахівці мають бути обізнаними у цьому питанні. Завдяки співпраці з ТОВ «ВІЛО Україна» студенти та викладачі Університету мають змогу ознайомитись з практичним досвідом проектування, розрахунків та підбору насосного обладнання для різних галузей виробництва України.

Під час роботи семінару були розглянуті основні нормативні документи та директиви з проектування та застосування насосного обладнання для систем життєзабезпечення, які діють у Європейському Союзі, була наведена їх імплементація в межах України. Детально розглянуті найпоширеніші конструкції насосів, їх особливості роботи, було наведено приклади практичного застосування насосного обладнання для різних видів середовищ, що перекачуються (чиста вода, забруднена вода, тепла вода, нафта, комунальні та промислові стоки).

Семінар також відвідали співробітники різних підприємств: КП «Харківводоканал», ПрАТ «АК «Київводоканал», НВФ «Екополімер», ТОВ НВП "Айсберг груп" та інші.

Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод вдячна ТОВ «ВІЛО Україна» в особі Благонравова Ігоря та Талаваса Олександра за плідну співпрацю та надання можливості студентам побачити і отримати нові перспективи їх фахового розвитку і навчання.


f  i  yt 2  tm ok

News

We have 2167 guests and no members online