viber image1У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшла серія тренінгів та семінарів, присвячених академічній доброчесності, організована профспілковим комітетом студентів за підтримки Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP - проект, що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні.

Метою заходів стала необхідність звернути увагу молоді на потребу формування нового мислення, в якому інтелектуальна власність людини має бути недоторканою, а права на інтелектуальну власність поважатися, що і є основою академічної доброчесності. В ХНУМГ імені О.М. Бекетова вже активну функціонує система перевірки робіт студентів та викладачів у системі анти плагіату, проте, головним є не система контролю, а формування мислення, спрямованого на забезпечення унікальності власної інтелектуальної праці.

У рамках заходу було проведено презентацію проекту академічної доброчесності Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project, тренінги із розвитку унікальності кожної особистості та формування унікального інтелектуального продукту. Також, були проведені студентські дебати з метою визначити ставлення молоді до реалізації даного проекту, осмислення актуальності проблеми та необхідності дотримання правил академічної доброчесності під час навчання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у рамках розвитку академічної доброчесності в Україні, та у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.


f  i  yt 2  tm ok

News

We have 2119 guests and no members online