213–14 вересня 2018 року у Львові пройшов IV Міжнародний Екофорум «Вода та Енергія», у заходах якого прийняли участь доценти кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод К.Б.Сорокіна, Г.І.Благодарна, В.Я.Кобилянський. Основні теми, яким були присвячені дискусії, семінари, тренінги – чиста вода, модернізація очисних споруд, зменшення втрат води, переробка побутових відходів, концепція «зеленого міста».

Метою проведення форуму є популяризація ідеї мудрого поводження з ресурсами: водою та відходами, обмін досвідом, презентація інноваційних технологій, спільний пошук вирішення екологічних проблем, практичні напрацювання (підписані договори, меморандуми, резолюції), які дають поштовх для розвитку галузі.

13

У межах форуму, на виставці водних технологій «Water Pro», понад 88 підприємств і компаній-виробників обладнання та технологій з України, Німеччини, Данії, Норвегії, Литви, Словенії, Італії, Чехії та Польщі представили інноваційні технології для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів. Серед учасників виставки давні партнери кафедри ВВ і ОВ – ТОВ «Еко-Інвест» та ТОВ «Варна».

45

Окрім того, на спільному засіданні ради Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» з представниками дружніх Асоціацій (Німеччина, Білорусь) та науковців пройшло обговорення Майстер-плану «Навчання і підвищення кваліфікації у водному секторі України» за участю компанії «Дреберіс» (Німеччина), Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова та Національного університету «Львівська Політехніка».