Науково-практичний семінар з насосного обладнання для систем водопостачання та водовідведення компанії "Wilo Україна"

13-14 грудня 2018 року в ЦТТ Мегаполіс (1 поверх цк) Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться науково-практичний семінар з насосного обладнання для систем водопостачання та водовідведення для студентів кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Семінар проводитиме представник компанії "Wilo Україна".

Час проведення семінару:

13.12.2018 - 14.00-16.00;
14.12.2018 - 10.00-12.00.

Объявл

Вітаємо професора Бабаєва В.М. з отриманням пам’ятної відзнаки!

Нагорода НАНКолектив ХНУМГ ім. О.М. Бекетова вітає Володимира Миколайовича з отриманням пам’ятної відзнаки на честь 100-річчя Національної академії наук України!

Вручення почесної нагороди відбулось на урочистому заході на честь святкування ювілея НАН України в Харківській області.

viber imag1e viber image

Щиро вітаємо усіх науковців із визначною датою в науковій історії нашої держави! Подальших успіхів, вагомих напрацювань та здобутків!

Чемпіонат України серед студентів ВНЗ з армспорту

Вітаємо студента кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод Зуя Максима групи МВВб-2018-1 за виконаний норматив «Кандидата у майстри спорту України» та з перемогою  – 1 та 3 місця у кат. 75 кг.

17-18 листопада 2018 року у м. Полтаві відбувся чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації з армспорту.

У змаганнях прийняло участь 122 спортсмени з 42 ЗВО України. Збірна команда ХНУМГ ім. О. М. Бекетова прийняла участь у змаганнях і посіла

4 місце у загальнокомандному заліку.

В особистому заліку переможцями та призерами змагань стали наступні студенти Університету:

1. Зуй Максим гр. МВВб-2018-1 – 1 та 3 місця у кат. 75 кг;
  2. Трикоз Максим гр. МБА-2018-1 – 1 місце у кат. 60 кг;
  3. Мірошніченко Інеса гр. ЕОНС-2015-1 – 4 та 6 місця у кат. 55 кг;
  4. Йолкіна Наталія гр. А-2016-1 – 1 та 1 місця у кат. +60 кг.

Студент Зуй Максим гр. МВВб-2018-1 виконав норматив «Кандидата у майстри спорту України».

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб студентів вітають команду та тренера ЗМСУ Безкоровайного Д. О. з успішним виступом на змаганнях та бажають подальших спортивних успіхів!

Університет став учасником спільного україно-американського проекту із розвитку академічної доброчесності

viber image1У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшла серія тренінгів та семінарів, присвячених академічній доброчесності, організована профспілковим комітетом студентів за підтримки Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP - проект, що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні.

Метою заходів стала необхідність звернути увагу молоді на потребу формування нового мислення, в якому інтелектуальна власність людини має бути недоторканою, а права на інтелектуальну власність поважатися, що і є основою академічної доброчесності. В ХНУМГ імені О.М. Бекетова вже активну функціонує система перевірки робіт студентів та викладачів у системі анти плагіату, проте, головним є не система контролю, а формування мислення, спрямованого на забезпечення унікальності власної інтелектуальної праці.

У рамках заходу було проведено презентацію проекту академічної доброчесності Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project, тренінги із розвитку унікальності кожної особистості та формування унікального інтелектуального продукту. Також, були проведені студентські дебати з метою визначити ставлення молоді до реалізації даного проекту, осмислення актуальності проблеми та необхідності дотримання правил академічної доброчесності під час навчання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у рамках розвитку академічної доброчесності в Україні, та у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Лекція від провідних VDC-інженерів компаній-партнерів ГС BUILDIT Ukraine

ГС "BUILDIT Ukraine" продовжує ініціативу освітніх практичних лекцій для студентів університетів-партнерів спілки.

23 листопада 2018 року о 14:30 у ЦТТ Мегаполіс (ХНУМГ) відбудеться лекція для студентів факультету Інженерних мереж та екології.
Запрошуємо не тільки студентів ХНУМГ, а й студентів ХНУБА.

Лекторами стануть провідні спеціалісти компаній-партнерів ГС "BUILDIT Ukraine" та на прикладі практичних кейсів доведуть важливість використання сучасних цифрових технологій в межах всіх етапів роботи над будівельним проектом.

Реєстрація обов'язкова:

IMG_20181120_112346_176.jpg

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів абітурієнтам потрібно оформити ID-картку, - Міносвіти

Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів

Набір на підготовчі курси до ЗНО 2019

Нагадуємо, що триває набір на підготовчі курси до #ЗНО2019 з усіх предметів та творчого конкурсу на вечірню та заочну форму навчання. Початок занять з 1 грудня 2018 року.

Виникли запитання? +38(057)707-32-63 або лінк на сайт Центру доуніверситетьскої освіти і кар'єри #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова: http://cdok.kname.edu.ua/index.php/ru/podgotovitelnye-kursy

#BeketovUni #ХНУМГ_вступ #ХНУМГ_абітурієнт #ВСТУП2019