image0019 листопада 2018 року в Музейному комплексі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

image003Засіданню Вченої ради передувало відкриття уніфікованого лабораторного комплексу «Еколого-енергетичної безпеки», до складу якого входять лабораторії Екологічного моніторингу та інноваційних енергозберігаючих технологій. На відкритті були присутні почесні гості: голова Харківської обласної ради Чернов С.І., заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, начальник управління освіти і науки Ігнатьєв В.В., заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва Бно-Айріян М.К., генеральний директор ТОВ «Стальконструкція» Євель С.М., голова правління ПАТ «Південспецатоменергомонтаж» Гармаш О.О.

Лабораторний комплекс створено з метою підготовки кваліфікованих фахівців екологічної та енергетичної безпеки та виконання науково-прикладних досліджень за напрямами: енергоефективність та екологізація об’єктів-виробників та споживачів теплової енергії – котельних установок, теплових мереж, будівель; вирішення міських екологічних проблем: зменшення викидів у атмосферу парникових газів і забруднюючих речовин, підвищення раціональності використання природних та енергетичних ресурсів; вивчення, дослідження, удосконалення та створення заходів щодо аналізу та підвищення еколого-енергетичної ефективності систем теплопостачання і теплоспоживання міст.

«Впровадження сучасних технологій в університеті не буде зупинятися ні на хвилину. Наступним кроком буде сертифікація лабораторій - ще один важливий напрямок діяльності, щоб лабораторії допомагали не тільки в навчальному процесі, а й були міцною основою в науково-дослідній сфері», - відзначив ректор Володимир Бабаєв.

image007

Було підписано меморандум про співпрацю між Державним підприємством «Національна енергетична компанія «Укренерго» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова з метою налагодження активної співпраці в енергоосвітньому процесі, стратегічно орієнтованому на новий рівень кваліфікаційної підготовки спеціалістів енергетичної галузі.

В урочистій обстановці на засіданні Вченої ради почесними грамотами та подяками від Голови обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради за значні особисті досягнення, високий професіоналізм були нагороджені співробітники та викладачі університету, а також були вручені дипломи і атестати професорів, доцентів, докторів, кандидатів наук викладачам, які отримали вчені звання та захистили дисертаційні роботи у 2018 році.

Відеоролик

Сейчас 711 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте