Банер

Шановні харків’яни і гості нашого міста! Школярі і батьки, вчителі і підприємці – усі, кого цікавить університетська освіта та інтелектуальне життя Харкова!

#ХНУМГ ім. О. М. Бекетова оголошує безпрецедентну акцію: ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний для вас час і у вподобаний вами спосіб.

Загальновідомо, що університет – це не просто виш. З моменту свого виникнення університети стали осередком діяльності інтелектуальної еліти епохи і центром культурного життя міст. Двері класичного університету завжди були відчинені для відвідувачів звідусіль. До університету йшли пішки з усіх куточків країни і навіть з інших країн, щоб відвідати лекцію видатного професора, поспілкуватися з відомим вченим або просто відчути цей дух – дух студентського братства. Кожен бажаючий міг завітати до університету, незважаючи на те, навчається він тут чи ні, скільки йому років, звідки він приїхав. І сьогодні ми повертаємося до цієї традиції на новому рівні – адже сучасний світ науки прагне до розширення обріїв – і відкриваємо новий простір для корисних знайомств і вільного спілкування: #BeketovOpenSpace.

13 жовтня 2018 року з 10:00 Ви маєте можливість відвідати наш Університет за індивідуальною програмою, яка максимально відповідатиме Вашим бажанням.

Переглянути програми заходу за лінком: https://goo.gl/XHq2o3

Шановні друзі! Так, ми впевнені, що станемо друзями завдяки нашим зустрічам, об’єднаємося у коло однодумців під дахом нашого Університету. Адже слово «університет» походить від латинського universum – «сукупність, єдність, світ як ціле». Згідно з цією первісною місією ми ставимо собі за мету об’єднувати людей, які прагнуть до знань, до науки, до цікавого і плідного спілкування. Наше бажання – щоб відвідавши ХНУМГ імені О. М. Бекетова, ви отримали максимум корисної інформації та задоволення і стали частиною нашого нового, відкритого, університетського простору.

До зустрічі в #BeketovOpenSpace!

#ХНУМГ_анонс #BeketovUni #ХНУМГ_абітурієнт #ВСТУП2019 #ЗНО2019

Сейчас 232 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте